powracajac - komentarze


Jest wspaniale. Pierwszy dzien wczoraj zaliczyłam, dzisiaj jadę dalej. Na razie nie chcę ustalać żadnych planów ile wytrzymam itede. Chcę jak najdłużej więc na tyle się będę starać.
Wczoraj bolał brzuch i głowa, w dodatku te bóle okresowe, ale jakoś to przemogłam. Dzisiaj już chyba nie będzie tak źle. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że dziś idę do szkoły, a potem do wtorku mamy wolne, bo piszą maturę poprawkową /jak dobrze, że zdałam/. Będę mogła sobie w domciu spokojnie na głodówce pojechać.

Boję się niedzieli. Jedziemy na obiad do babci, a później na urodziny do kuzynki. Już wymyśliłam sobie bolący mnie żołądek i tego będę się trzymać. Oby uwierzyli.

A tymczasem spadam do szkoły. Buziam Kochane :**

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.02.2006 :: 14:34 :: aub1.neoplus.adsl.tpnet.pl

bjedrona.blog.o

bolący żołądek to naprawde dobry motyw. W moim przypadku często działał:P dobrze że mi o nim przypomniałaś:) powodzenia!
15.01.2006 :: 10:31 :: aja82.internetdsl.tpnet.pl

hej Kochana ale mnie dawno nie bylo :9 przepraszam za zaniedbanie Ciebie i w ogole was wszystkich teraz obiecuje to jakos nadrobic mam nadzieje ze mi sie uda. Musi sie udac bo mam ferie heh no bardzoi sie ciesze ze dietka idzie Ci dobrze:0 ja zaczynam dzisiaj i mam nadzieje ze tez bedzie u mnie wszystko okej heh pewnie juz zapomnialas do mnei adresiku, znaczy nie pewnie ale moglo sie tak stac przez to ze dawno mnie tu nie bylo, dlatego pisze: www.perfekcjonistka.mylog.pl hasło:angelina
13.01.2006 :: 15:35 :: chello084010020213.chello.pl

Kasiek

a ja mam już ferie :D hihi :D Oh obiadki u babci sa najgorsze,ale dasz radę :*

www.juz-nie-kocham.mylog.pl

Talk.pl :: Wróć